Stredová krížová lišta pre 3,5cm lišty

Od: 1.09 s DPH Od: 0.90 s DPH

Stredová krížová lišta pre 3,5cm lišty

 • pevné krížové rámy vyrobené z prvotriedneho smrekového dreva pochádzajúceho z ekologických lesov, pre upevnenie obvodových blind rámov väčších rozmerov
 • produktový rad pre 3,5cm napínacie lišty
 • ponuka líšt v dĺžkach od 83,2 cm po 193,2 cm
 • rozmery lišty: šírka 3,4 cm a hrúbka 1,5 cm
 • vysoká kvalita za bezkonkurečne výhodnú cenu
 • napínacie stredové rámy sú čistého opracovania, pevné a neohybné

 

Každé kvalitné umelecké dielo si zaslúži mať poriadny rám na obraz, a to nielen z estetických dôvodov, ale najmä z tých praktických. Jednou z možností sú napínacie lišty takzvané blind rámy, ktoré sa stávajú trvalou súčasťou obrazu a pre vaše plátno poslúžia ako pevná konštrukčná opora.

Kvalitné napínacie lišty

Napínacie lišty, z ktorých konštrukcia blind rámu pozostáva, sú vyrobené zvyčajne z prvotriedneho suchého smrekového dreva. Milovníci prírody sa však nemusia vôbec obávať. Drevo, z ktorého sa stredové a napínacie lišty na blind rámy vyrábajú, pochádza z ekologických lesov. Výroba líšt teda prírodu žiadnym spôsobom nezaťažuje. Navyše, výber kvalitného a spoľahlivého blind rámu, ktorý sa ani po čase nebude ohýbať, lámať či iným spôsobom deformovať, vám zaručí, že vaše umelecké dielo si uchová svoj pôvodný stav.

Rýchlo a bezpečne – blindram.sk

Štandardná napínacia lišta má hrúbku dva centimetre a šírku 3,5 centimetra a vďaka precíznemu a čistému spracovaniu dreva do seba lišty perfektne zapadajú. Vďaka tomu si môžete rýchlo a bez námahy zostaviť stabilný blind rám presne podľa vlastných predstáv a potrieb. Blind rám môže mať štandardné, ale aj atypické rozmery a je dobre ukrytý pod upevneným plátnom. Vďaka tomu sa môžete rozhodnúť, či plátno ponecháte v pôvodnom stave alebo svoj obraz po dokončení doplníte o ďalší, dekoratívny rám na obraz, resp. o napínacie lišty.

Veľký výber rozmerov rámov na obrazy

Blind rám vyhotovený z napínacích líšt môže mať nielen rôzne rozmery, ale aj rôzne tvary. Následne na hotový rám môžete pripnúť akékoľvek plátno. Napínacie lišty sú ideálne na napínanie syntetického plátna, bavlneného plátna, ľanovej tkaniny, ale aj digitálnych výtlačkov. Znesie hrubé nánosy akrylových či olejových farieb, ale aj atramentové výtlačky. Blind rámy sú ideálne dokonca aj ako podklad pre fotografické plátna, ktoré môžu vašu domácnosť zdobiť celé roky.

Rám na obraz vám teda poslúži pri tvorbe v domácej dielničke, ale pokojne aj pri tvorbe veľkých divadelných kulís. Zostavenie blind rámu z napínacích líšt je jednoduchou záležitosťou a zvládne ho majster, ale aj amatérsky milovník umenia.

Samozrejmosťou sú aj naše doplnky k rámom, závesné systémy či kliny. Všetky potrebné veci na jednom mieste.

Výhody našich rámov:

 • Pevné v celej svojej dĺžke
 • Jednoduchosť pri skladaní napínacích líšt
 • Najlepšia cena na trhu
 • Bez dutín
 • Dokonalo vyfrézované
Rozmer stredovej lišty 3,5cm

83,2 cm, 93,2 cm, 103,2 cm, 113,2 cm, 123,2 cm, 133,2 cm, 143,2 cm, 153,2 cm, 163,2 cm, 173,2 cm, 183,2 cm, 193,2 cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Stredová krížová lišta pre 3,5cm lišty”