Plátno na tlač na metráž

4.99 s DPH 3.49 s DPH

Hľadáte dokonalú dekoráciu do vašej domácnosti? Ďalej už hľadať nemusíte, v našom e-shope nájdete tlačové plátno, z ktorého vyčarujete ideálnu dekoráciu pre vlastnú domácnosť, alebo ako dar pre vašich blízkych. Naše tlačové plátna sú ako stvorené aj pre reklamné účely, vnútorné reklamné plagáty v obchodoch alebo vo firme na nich priam dokonale vyniknú. Tlačové plátna s inovatívnym zložením sú odolné voči vode, vďaka čomu ich môžete na krátky čas bez nutnosti aplikovania ochranných prostriedkov využiť aj vo vonkajších priestoroch.

Plátna aj na veľkoformátovú tlač ponúkame len v najvyššej kvalite. Sú vyrobené v Taliansku a sú určené na veľkoplošnú tlač umeleckých, ale aj fotografických prác, digitálnu tlač aj plnofarebnú grafiku. Na plátna na tlač je možné požadovaný vzor aplikovať za pomoci UV tlačiarní, solventu a eco- solventu.

Naše tlačové plátna sú vyrobené primárne z kvalitnej bavlny, obsahujú 25 percent polyesteru s gramážou 290g/m2. Základný povrch plátna na tlač je lesklý, vďaka čomu sa okamžite môžete pustiť do výroby výtlačkov vo vysokom rozlíšení. Tlačové plátna majú dlhú životnosť a sú svetlostále. Okrem toho, sú potreté špeciálnym náterom s rýchlou absorpciou atramentu, vďaka ktorým tlačové plátna rýchlo vysychajú a finálny produkt je v krátkom čase pripravený na použitie.

Plátna na veľkoformátovú tlač sú pružné a pevné, vďaka čomu sú odolné voči potrhaniu a popraskaniu. Bez obáv ich preto môžete natiahnuť na akýkoľvek rám. Moderné technológie dostupné v profesionálnych ale aj v poloprofesionálnych tlačiarňach vám umožnia vytlačiť na plátno obraz široký až 1,5 metra. Naše tlačové plátna sú zárukou spokojnosti nielen profesionálnych, ale aj amatérskych grafikov a fotografov. Nech patríte do ktorejkoľvek kategórie, pri vyhotovovaní diela odporúčame zvoliť pomalú tlač, ktorá zabezpečí, že sa obraz na plátno prenesie v maximálnej možnej kvalite.

Plátno pre vysokokvalitnú veľkoplošnú tlač si u nás môžete zakúpiť na rolke s návinom 30 metrov, pričom tlačové plátno je široké 1,52 metra.

Šírka plátna

137cm, 152cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Plátno na tlač na metráž”