Plátno na tlač na rolke

Od: 150.00 s DPH Od: 120.00 s DPH

Vymazať

Hľadáte dokonalú dekoráciu do vašej domácnosti? Ďalej už hľadať nemusíte, v našom e-shope nájdete tlačové plátno, z ktorého vyčarujete ideálnu dekoráciu pre vlastnú domácnosť, alebo ako dar pre vašich blízkych. Naše tlačové plátna sú ako stvorené aj pre reklamné účely, vnútorné reklamné plagáty v obchodoch alebo vo firme na nich priam dokonale vyniknú. Tlačové plátna s inovatívnym zložením sú odolné voči vode, vďaka čomu ich môžete na krátky čas bez nutnosti aplikovania ochranných prostriedkov využiť aj vo vonkajších priestoroch.

Plátna aj na veľkoformátovú tlač ponúkame len v najvyššej kvalite. Sú vyrobené v Taliansku a sú určené na veľkoplošnú tlač umeleckých, ale aj fotografických prác, digitálnu tlač aj plnofarebnú grafiku. Na plátna na tlač je možné požadovaný vzor aplikovať za pomoci UV tlačiarní, solventu a eco- solventu.

Naše tlačové plátna sú vyrobené primárne z kvalitnej bavlny, obsahujú 25 percent polyesteru s gramážou 290g/m2. Základný povrch plátna na tlač je lesklý, vďaka čomu sa okamžite môžete pustiť do výroby výtlačkov vo vysokom rozlíšení. Tlačové plátna majú dlhú životnosť a sú svetlostále. Okrem toho, sú potreté špeciálnym náterom s rýchlou absorpciou atramentu, vďaka ktorým tlačové plátna rýchlo vysychajú a finálny produkt je v krátkom čase pripravený na použitie.

Plátna na veľkoformátovú tlač sú pružné a pevné, vďaka čomu sú odolné voči potrhaniu a popraskaniu. Bez obáv ich preto môžete natiahnuť na akýkoľvek rám. Moderné technológie dostupné v profesionálnych ale aj v poloprofesionálnych tlačiarňach vám umožnia vytlačiť na plátno obraz široký až 1,5 metra. Naše tlačové plátna sú zárukou spokojnosti nielen profesionálnych, ale aj amatérskych grafikov a fotografov. Nech patríte do ktorejkoľvek kategórie, pri vyhotovovaní diela odporúčame zvoliť pomalú tlač, ktorá zabezpečí, že sa obraz na plátno prenesie v maximálnej možnej kvalite.

Plátno pre vysokokvalitnú veľkoplošnú tlač si u nás môžete zakúpiť na rolke s návinom 30 metrov, pričom tlačové plátno je široké 1.37 alebo 1,52 metra.

Šírka plátna

137cm, 152cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Plátno na tlač na rolke”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *