Maliarske plátno na ráme ECONOMY

Original price was: €2.00.Current price is: €1.00. s DPH

Potrebujete svoju kreatívnu myšlienku čo najskôr pretaviť do reality? Vyberte si z pestrej ponuky našich prvotriednych ECO maliarskych pláten od overeného talianskeho výrobcu s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami. Plátna na maľovanie, ktoré v našom e-shope ponúkame, sú vyrobené zo 100% kvalitnej prírodnej bavlny s gramážou 315g/m2. Navyše, sú vyrobené ekologicky, ich výroba teda nezaťažuje životné prostredie.

Maliarske plátno je na dotyk jemné a jeho povrch má mierne zrnitú štruktúru. Do tvorenia sa môžete pustiť ihneď po zakúpení, plátno je totiž vopred precízne natreté kvalitným bielym šepsom. To zaručí, že naše maliarske plátna sú vysoko odolné voči vlhkosti, zachovávajú si pružnosť a znesú toľko vrstiev farby, koľko len budete potrebovať. Maliarske plátna z našej ponuky môžete využiť na tvorenie rôznymi technikami a na maľovanie rôznymi druhmi farieb. Ideálne sú napríklad pre prácu s akrylovými farbami, akvarelovými či gvašovými farbami ale vyskúšať si na nich môžete aj maľovanie s olejovými farbami.

Maliarske plátno si môžete zakúpiť na rolke a vytvoriť si z neho vlastné plátno na mieru. Stačí, ak plátno na maľovanie jednoduchým a rýchlym spôsobom natiahnete na blind rám z napínacích líšt z kvalitného smrekového dreva. Plátna na maľovanie ponúkame v rôznych šírkach, presne podľa vašej potreby. Či už práve potrebujete 85 centimetrové plátno na menšie umelecké dielo alebo 160 centimetrové plátno na umenie veľkých rozmerov, u nás nájdete to, čo hľadáte.

Ceny uvedené v našom e-shope sú za jeden bežný meter maliarskeho plátna. Naše plátna na maľovanie sú teda nielen ekologické, ale zároveň aj cenovo dostupné a priateľské k vašej peňaženke. Na svoje si prídu profesionálni maliari, študenti umenia ale aj hobby umelci, ktorí chcú dať priechod svojej kreatívnej stránke.

Všetky maliarske plátna sú po zakúpení v našom e- shope starostlivo zabalené do niekoľkých ochranných vrstiev, aby sa k vám v čo najkratšej dobe dostali čisté, nepoškodené a pripravené na maľovanie.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Maliarske plátno na ráme ECONOMY”